BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mintis veja mintį

Agne | 2017-01-11 | Be temos

Taip seniai nedėsčiau savo minčių, taip seniai nebuvau atvėrusi savo vidaus. Dabar nežinia kas galėtu suprasti kas ten dedasi, net jau pati nebe sugebu visko atsirinkti. Gyvenimas taip greitai lekia, kad net nepastebėjau kaip pamiršau kaip man buvo svarbu rašymas…(absurdas be abejo).. kaip galima pamiršti kas tau svarbu? Bet aš pamiršau.. Skubėjau mylėti, skubėjau mokytis, skubėjau išbandyti viską naujo, skubėjau gyventi. Kokia klaida. Jauno žmogaus klaida. Bet vėl gi pagalvoju per mažai nugyvenau , kad kažkas galėtu mane smerkti aš dar tik bandau atskirti blogi nuo gėrio… Nors šios amžinai kovojančios antgamtiškos jėgos man jau puikiai pažystamos ir tiek vienas tiek kitas jie mane veda i savęs pažinimą ir kelią, kartais blogi dalykai ne taip nuvylę kaip geri. O ar taip gali būti? Aišku gali. Sunku apie tai kalbėti šiandieną , bet gal kita karta. pasižymėsiu tema: ,,Blogis ir gėris. Kas sveikiau?

Šiuo metu truputi stabtelėjau savo kelyje, nes man rodos truputi pralėkiau svarbius sustojimus. Pasikartosiu esu jauna, bet žvelgiant šio pasaulio akimis, vaje aš nieko dar nepasiekiau, dar net nepriėjau kalno į kurio viršūne norėtųsi užkopti. Ar išvis bent jau toks yra.? Ir vėl manyje susidvejinusi asmenybė: - Nieko baisaus, spėsi mėgaukis gyvenimu ir tai kas duota dabar. BLA BLA BLA..

Taigi man atrodo kad man duota daug , bet tuo pačiu ir mažai. Kodėl? Nes noriu visko iškarto, o apglėbti visko vienu metu negaliu.

Be to pradėjau meluoti, ne tik kitiems. Taip taip aš mėgstu meluoti kitiems. Kodėl? Nes toks pasaulis. Nori palenkti žmonės savo pusėn, nori turėti ,,draugų”, nori būti pastebėtas ir žinomas. Meluok! Tai gi madinga.. Bet kai pats įsipainioji i savo melo voratinklius tada jau nebe gerai, o jei jau ir pats sau meluoji ir jau nebeatskiri realybės nuo išgalvotų dalykų..Ajajaj žmogau įklimpai i savo keturių sienų mažą kambarėlį..

Taigi mintis veja mintį.Kaip čia gaunasi ? Tiek noriu daug pasakyti, bet tik pradedu galvoti ką pasakysiu jau kita mintis išstumia senąja. Kodėl kai galvojame tiesiog žodžiai negali patys pasiraštyti. Aplamai žmoguje tiek daug visko, tiek visko prikaupta ir neišsakyta, mes įpratome viską laikyti savyje, mes lyg paslapčių skrynutė, kur laikome savo paslaptis, savo jausmus, savo tikrąji ,,aš”, o į išorę išleidžiame nepažįstamają -(ąji). Tai va lyg ir apie nieką, bet ir su kažkokia mintimi.. Iki kitų kartų pasauli..*

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras : “Mintis veja mintį”

  1. Donas Karleonė rašė:

    Žinai, kas yra laimingas žmogus? kuriam nereikia meluoti :D linkiu nemeluoti, yla išlenda iš maišo, o pasitikėjimą galima lengvai prarasti taip :)

Rašyti komentarą